Obchodné podmienky

I.  CENA TOVARU

 1. Ceny (vrátane DPH), ktoré sú uvedené na internetovej stránke www.michal-imre.sk platia výhradne na nákup prostredníctvom internetu.
 2. Tovar sa stáva majetkom kupujúceho až od chvíle, keď ho zaplatí a prevezme.

II.  DODACIE PODMIENKY

 1. Balíky odosielame prvou triedou prostredníctvom Slovenskej pošty, ktorá garantuje doručenie zásielky na druhý pracovný deň.
 2. Riadime sa zásadou: Ak si tovar objednáte do 12. 00 hodiny, odošleme ho v ten istý deň, ak si ho objednáte po 12.00 hodine, odosielame ho v nasledujúci pracovný deň. Vašu objednávku potvrdíme a oznámime Vám, kedy sme objednaný tovar odoslali.
 3. V prípade, ak Vám tovar nedoručia ani do dvoch pracovných dní, môžete nás kontaktovať, aby sme mohli nedodanie zásielky reklamovať na Slovenskej pošte.
 4. Objednávku môžete stornovať  iba do chvíle, kým ju nepotvrdíme. Vo výnimočných prípadoch ju stornujeme aj neskôr, ale iba po vzájomnej dohode predávajúceho a kupujúceho.
 5. Tovar si môžete objednať aj v predstihu. Uvediete iba termín, kedy Vám ho máme odoslať.

III.  EXPEDIČNÉ NÁKLADY

 1. Poštovné a balné pri odosielaní zásielok Slovenskou poštou je 3 €.

IV.  OSOBNÝ ODBER TOVARU

 1. Tovar je možné prevziať si aj osobne na adrese: Ing. Michal Imre, Koprivnica 114, 086 43 Koprivnica.
 2. Pred osobným odberom je potrebné kontaktovať predávajúceho na telefónnom čísle: 0911 921 274.
 3. Pri osobnom odbere poštovné a balné neplatíte

V. REKLAMAČNÉ PODMIENKY

 1. Na každý tovar sa vzťahuje zákonom stanovená reklamačná doba 24 mesiacov.
 2. Plynulosť začína dňom prevzatia a vyplatenia tovaru.
 3. Počas tohto obdobia, budú všetky reklamované nedostatky výrobku odstránené bezplatne.
 4. V prípade reklamácie je potrebné vypísať reklamačný formulár, kde presne opíšete chybu výrobku.
 5. Zakúpený výrobok nám zašlite späť spolu s kópiou dokladu o zaplatení a kópiou faktúry na adresu: Ing. Michal Imre, Koprivnica 114, 086 43 Koprivnica.
 6. Po obdŕžaní výrobku a reklamačného formulára sa Vám najneskôr do dvoch pracovných dní ozveme mailom alebo telefonicky a dohodneme sa na spôsobe vybavenia reklamácie.
 7. Zo záruky sú vyňaté chyby a poškodenia výrobku, ktoré vznikli nesprávnym zaobchádzaním, nesprávnym ošetrovaním alebo nesprávnym používaním výrobku.
 8. Zákazník je povinný dbať na bezpečné zabalenie reklamovaného tovaru tak, aby sa počas prepravy nepoškodil.

VI.  VRÁTENIE TOVARU

 1. Zákazník je v zmysle § 12 zák. č. 108/2000 Z. z. o ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji oprávnený bez uvedenia dôvodu odstúpiť od zmluvy do 7 pracovných dní odo dňa prevzatia tovaru a je povinný nás o tom vopred informovať na telefónnom čísle: 0911 921 274 alebo e-mailom: michal.imre@szm.sk, inak sme oprávnení zásielku neprevziať.
 2. V prípade, že tovar vraciate do 7 pracovných dní od zakúpenia, uveďte svoje číslo účtu, kam Vám máme úhradu za vrátený tovar poukázať. Úhradu uskutočníme do 15 pracovných dní od prevzatia zásielky.
 3. Tovar musí byť nepoškodený, kompletný, v pôvodnom obale spolu s dokladom o kúpe a všetkou dokumentáciou, ktorá Vám bola dodaná s tovarom (t. j. záručný list, návod na použitie, faktúra, resp. kópia faktúry).
 4. Tovar je pri odstúpení od zmluvy potrebné doručiť vo forme poistenej zásielky. Tovar neposielajte na dobierku, neprevezmeme ho.
 5. Adresa, na ktorú tovar doručíte: Ing. Michal Imre, Koprivnica 114, 086 43 Koprivnica.
 6. Dovoľujeme si zákazníkov upozorniť, že v prípade, ak tovar plne zodpovedal kvalitatívnym požiadavkám zákazníka a nebol chybný, v zmysle § 12 ods. 4 písm. b) zák. 108/2000 Z. z. o ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji, náklady na vrátenie tovaru znáša zákazník.
 7. Ak nie ste z akéhokoľvek dôvodu so zakúpeným výrobkom (výrobkami) úplne spokojný (spokojná), ponúkame vám výmenu tovaru alebo vrátenie plnej sumy do 21 dní od vášho prevzatia výrobku (výrobkov). Táto záruka sa nevzťahuje na žiadny výrobok, ktorý bol zámerne poškodený alebo nesprávne použitý. Vrátime sumu v plnej cene výrobku (výrobkov), ale odrátame z nej akékoľvek poplatky za doručenie. Vy budete niesť náklady na vrátenie výrobku našej spoločnosti.

VII.  NEPREBRATÉ ZÁSIELKY

 1. Pokiaľ sa nám zásielka vráti späť bez uvedenia dôvodu, meno zákazníka a jeho adresu si ponecháme v evidencii, aby sme mu pri ďalšej objednávke určili iné podmienky dodania tovaru.
 2. Objednaný tovar dostane iba po úhrade jeho ceny a expedičných nákladov na účet predávajúceho.
 3. Varovanie - pre osoby, ktoré objednávajú tovar na cudzie adresy.
  Objednaním tovaru prostredníctvom internetového obchodu www.michal-imre.sk uzatvára kupujúci kúpno-predajnú zmluvu a je právne stíhateľný. Predavajúci môže požadovať náhradu škody vrátane ďalších nákladov (náklady na identifikáciu pre odbor informatiky Polície SR).

Ďakujeme, že ste si to pozorne prečítali a prajeme Vám príjemné nakupovanie, lebo veríme, že naše výrobky Vám uľahčia prácu a prinesú radosť do života.

Články

06.01.2017 20:39

Galvanické Zinkovanie

Galvanické Zinkovanie   Ak si vyrábame nejaké súčiastky, potrebujeme na nich urobiť povrchovú úpravu. Farba nám po čase odpadne a súčiastka začne korodovať. Lepšie riešenie ako farbenie je galvanické pokovovanie.   Zinkovať môžeme rôzne predmety a rôzne zliatiny. Tretí...
26.12.2016 19:14

Výpočet sieťového transformátora 2

12.12.2016 18:31

Ako si vyrobiť sústruh

Ak sa niekto rozhodne vyrobiť si sústruh sám, tento článok bude pre neho určite prínosom. Sústruh je veľmi dôležitá vec na výrobu všelijakých zariadení. Keďže som nepotreboval rôzne vymoženosti (rezanie závitov) rozhodol som sa, že si ho vyrobím sám.     Časti, ktoré si musíme...
09.12.2016 20:39

Drvič konárov

  Ak  bývate na dedine a máte veľkú záhradu máte aj problém s odpadom – konármi. Zaberajú veľa miesta. Najjednoduchšie riešenie – rozdrvte ich. Čítajte ďalej a zistíte, ako si taký drvič konárov dá zhotoviť..   Nože na sekanie     Nože na sekanie...
29.09.2016 20:58

Oprava regulátora ventilátora (ježka) na BMW

Niektoré súčiastky v aute sa dajú veľmi ľahko opraviť. Veľmi často sa totiž stáva, že sa pri výrobe poddimenzujú niektoré komponenty. Na regulátore ventilátora vzniká problém preto, že kontakty, ktoré sa napájajú na plošný spoj, sú veľkým prúdom prehrievané. Tým rýchlo zaoxidujú...
01.07.2016 12:39

Ako obísť imobilizér v aute bez použitia počítača

V rôznych debatách som si prečítal, že ukradnúť auto je jednoduché: „Zlodej vojde do auta, zapojí počítač, odstráni imobilizér a auto je jeho.“ Je to naozaj také jednoduché, alebo najväčšou prekážkou pre moderného zlodeja bude starý osvedčený zámok volantu. Potrebuje zlodej ku krádeži...
15.06.2016 18:19

Ako vymeniť olej v automatickej prevodovke BMW E46

Výmena oleja v automatickej prevodovke BMW E46   Všade kolujú všelijaké fámy, že olej v automatickej prevodovke sa dá vymeniť len originál plniacim zariadením. Ak sa nevymení správne, prevodovka sa môže zničiť. Keďže som sám menil olej v automatickej prevodovke, rozhodol som sa...
09.04.2016 22:38

Fyzikálne zákony platia aj pri kúrení

Pred niekoľkými rokmi ma zaujala reklama, o ktorej často premýšľam. „Najlacnejšie kúrenie = elektrické kúrenie. Je to naozaj tak? Oplatí sa ľudom, ktorí majú prípojku na plyn, kúriť elektrinou? Na ohriatie miestnosti potrebujeme určité množstvo energie. Veľa dílerov, ktorí ponúkajú...
09.04.2016 22:29

Prečo nie sú tlakové nádoby v tvare kocky

Predstavme si tlakovú nádobu v tvare kocky. Aký tlak vydrží? Aké sily na ňu pôsobia? Veľmi jednoduché otázky, ale veľmi dôležité. Prečo sú tlakové nádoby tenké a vysoké? Nebolo by výhodnejšie mať nádoby široké a nízke napríklad pri autogéne, aspoň by sa nevyvracali. Pokúsim sa to...
09.04.2016 22:26

Čo vplýva na životnosť LED žiaroviek

Veľa ľudí si žiarovky v aute nahrádza LED diódami. Niekomu už po dvoch dňoch začnú blikať a rýchlo sa zničia. Iní ich majú aj päť rokov a fungujú. Prečo je to tak? Vysvetlím: LED žiarovky sa vyrábajú z diód, ktoré sú výkonovo na svojej hranici. Zničí ich prúdová špička. Čím...

Vyhľadávanie

Kontakt

Ing. Michal Imre - IMRE Koprivnica 114
Koprivnica
086 43
00421911921274 IČO: 46 299 386
DIČ: 108 324 83 42
č.ú: 0452037090/0900
IBAN: SK80 0900 0000 0004 5203 7090
BIC S.W.I.F.T.: GIBASKBX