Základné údaje

Predávajúci : Ing. Michal Imre - IMRE Koprivnica 114
08643 Koprivnica
 

Korešpondenčná adresa: 

Ing. Michal Imre - IMRE Koprivnica 114
086 43 Koprivnica
 

Orgán dozoru:

Inšpektorát SOI pre Prešovský kraj

so sídlom v Prešove

Obrancov mieru 6, 080 01  Prešov 1  
Odbor výkonu dozoru a Právny odbor
tel. č. 051/7721 597 fax. č. 051/7721 596

e-mail: po@soi.sk

Adresa na uplatnenie reklamácií, odstúpení od zmluvy, podnetov a sťažností:

Ing. Michal Imre - IMRE

Koprivnica 114
08643 Koprivnica
 

Obchodné podmienky

I.  CENA TOVARU

 1. Ceny (vrátane DPH), ktoré sú uvedené na internetovej stránke www.michal-imre.sk platia výhradne na nákup prostredníctvom internetu.
 2. Tovar sa stáva majetkom kupujúceho až od chvíle, keď ho zaplatí a prevezme.

II.  DODACIE PODMIENKY

 1. Balíky odosielame prvou triedou prostredníctvom Slovenskej pošty, ktorá garantuje doručenie zásielky na druhý pracovný deň.
 2. Riadime sa zásadou: Ak si tovar objednáte do 12. 00 hodiny, odošleme ho v ten istý deň, ak si ho objednáte po 12.00 hodine, odosielame ho v nasledujúci pracovný deň. Vašu objednávku potvrdíme a oznámime Vám, kedy sme objednaný tovar odoslali.
 3. V prípade, ak Vám tovar nedoručia ani do dvoch pracovných dní, môžete nás kontaktovať, aby sme mohli nedodanie zásielky reklamovať na Slovenskej pošte.
 4. Objednávku môžete stornovať  iba do chvíle, kým ju nepotvrdíme. Vo výnimočných prípadoch ju stornujeme aj neskôr, ale iba po vzájomnej dohode predávajúceho a kupujúceho.
 5. Tovar si môžete objednať aj v predstihu. Uvediete iba termín, kedy Vám ho máme odoslať.

III.  EXPEDIČNÉ NÁKLADY

 1. Poštovné a balné pri odosielaní zásielok Slovenskou poštou je 3 €.

IV.  OSOBNÝ ODBER TOVARU

 1. Tovar je možné prevziať si aj osobne na adrese: Ing. Michal Imre, Koprivnica 114, 086 43 Koprivnica.
 2. Pred osobným odberom je potrebné kontaktovať predávajúceho na telefónnom čísle: 0911 921 274.
 3. Pri osobnom odbere poštovné a balné neplatíte

V. REKLAMAČNÉ PODMIENKY

 1. Na každý tovar sa vzťahuje zákonom stanovená reklamačná doba 24 mesiacov.
 2. Plynulosť začína dňom prevzatia a vyplatenia tovaru.
 3. Počas tohto obdobia, budú všetky reklamované nedostatky výrobku odstránené bezplatne.
 4. V prípade reklamácie je potrebné vypísať reklamačný formulár, kde presne opíšete chybu výrobku.
 5. Zakúpený výrobok nám zašlite späť spolu s kópiou dokladu o zaplatení a kópiou faktúry na adresu: Ing. Michal Imre, Koprivnica 114, 086 43 Koprivnica.
 6. Po obdŕžaní výrobku a reklamačného formulára sa Vám najneskôr do dvoch pracovných dní ozveme mailom alebo telefonicky a dohodneme sa na spôsobe vybavenia reklamácie.
 7. Zo záruky sú vyňaté chyby a poškodenia výrobku, ktoré vznikli nesprávnym zaobchádzaním, nesprávnym ošetrovaním alebo nesprávnym používaním výrobku.
 8. Zákazník je povinný dbať na bezpečné zabalenie reklamovaného tovaru tak, aby sa počas prepravy nepoškodil.

VI.  VRÁTENIE TOVARU

 1. Zákazník je v zmysle § 12 zák. č. 108/2000 Z. z. o ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji oprávnený bez uvedenia dôvodu odstúpiť od zmluvy do 7 pracovných dní odo dňa prevzatia tovaru a je povinný nás o tom vopred informovať na telefónnom čísle: 0911 921 274 alebo e-mailom: michal.imre@szm.sk, inak sme oprávnení zásielku neprevziať.
 2. V prípade, že tovar vraciate do 7 pracovných dní od zakúpenia, uveďte svoje číslo účtu, kam Vám máme úhradu za vrátený tovar poukázať. Úhradu uskutočníme do 15 pracovných dní od prevzatia zásielky.
 3. Tovar musí byť nepoškodený, kompletný, v pôvodnom obale spolu s dokladom o kúpe a všetkou dokumentáciou, ktorá Vám bola dodaná s tovarom (t. j. záručný list, návod na použitie, faktúra, resp. kópia faktúry).
 4. Tovar je pri odstúpení od zmluvy potrebné doručiť vo forme poistenej zásielky. Tovar neposielajte na dobierku, neprevezmeme ho.
 5. Adresa, na ktorú tovar doručíte: Ing. Michal Imre, Koprivnica 114, 086 43 Koprivnica.
 6. Dovoľujeme si zákazníkov upozorniť, že v prípade, ak tovar plne zodpovedal kvalitatívnym požiadavkám zákazníka a nebol chybný, v zmysle § 12 ods. 4 písm. b) zák. 108/2000 Z. z. o ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji, náklady na vrátenie tovaru znáša zákazník.
 7. Ak nie ste z akéhokoľvek dôvodu so zakúpeným výrobkom (výrobkami) úplne spokojný (spokojná), ponúkame vám výmenu tovaru alebo vrátenie plnej sumy do 21 dní od vášho prevzatia výrobku (výrobkov). Táto záruka sa nevzťahuje na žiadny výrobok, ktorý bol zámerne poškodený alebo nesprávne použitý. Vrátime sumu v plnej cene výrobku (výrobkov), ale odrátame z nej akékoľvek poplatky za doručenie. Vy budete niesť náklady na vrátenie výrobku našej spoločnosti.

VII.  NEPREBRATÉ ZÁSIELKY

 1. Pokiaľ sa nám zásielka vráti späť bez uvedenia dôvodu, meno zákazníka a jeho adresu si ponecháme v evidencii, aby sme mu pri ďalšej objednávke určili iné podmienky dodania tovaru.
 2. Objednaný tovar dostane iba po úhrade jeho ceny a expedičných nákladov na účet predávajúceho.
 3. Varovanie - pre osoby, ktoré objednávajú tovar na cudzie adresy.
  Objednaním tovaru prostredníctvom internetového obchodu www.michal-imre.sk uzatvára kupujúci kúpno-predajnú zmluvu a je právne stíhateľný. Predavajúci môže požadovať náhradu škody vrátane ďalších nákladov (náklady na identifikáciu pre odbor informatiky Polície SR).
 4. Odoslaním objednávky z prostredníctvom e-shop formulára (dokončenie objednávky) klient potvrdzuje, že je oboznámený s podmienkami ochrany osobných údajov, že s týmito podmienkami súhlasí a že ich akceptuje a to v celom rozsahu.
 5.  

Ďakujeme, že ste si to pozorne prečítali a prajeme Vám príjemné nakupovanie, lebo veríme, že naše výrobky Vám uľahčia prácu a prinesú radosť do života.

Články

Osvetľovač DPS na výrobu plošných spojov fotocestou

26.12.2018 12:03
Ak chceme vyrábať plošné spoje fotocestou, potrebujeme kvalitné osvetľovacie zariadenie. Pred niekoľkými rokmi som ho vyrobil a som s ním veľmi spokojný. Najčastejšie ho používam na plošné spoje veľkosti 160x100mm. Možno by niekto povedal, že je zbytočné vyrábať ho z hliníka. Ja som toho názoru, ak...

Výroba plošných spojov fotocestou

22.12.2018 21:24
V tomto článku sa budem zaoberať výrobou plošných spojov fotocestou. Plošné spoje budem v článku označovať DPS (doska plošného spoja). Celý postup návrhu DPS, až po jeho reálnu podobu, môžeme zhrnúť do 9 bodov.   1. Návrh DPS Navrhneme si predlohu DPS pomocou nejakého dostupného programu...

Galvanické Zinkovanie

06.01.2017 20:39
Galvanické Zinkovanie   Ak si vyrábame nejaké súčiastky, potrebujeme na nich urobiť povrchovú úpravu. Farba nám po čase odpadne a súčiastka začne korodovať. Lepšie riešenie ako farbenie je galvanické pokovovanie.   Zinkovať môžeme rôzne predmety a rôzne zliatiny. Tretí...

Výpočet sieťového transformátora 2

26.12.2016 19:14

Ako si vyrobiť sústruh

12.12.2016 18:31
Ak sa niekto rozhodne vyrobiť si sústruh sám, tento článok bude pre neho určite prínosom. Sústruh je veľmi dôležitá vec na výrobu všelijakých zariadení. Keďže som nepotreboval rôzne vymoženosti (rezanie závitov) rozhodol som sa, že si ho vyrobím sám.     Časti, ktoré si musíme...

Drvič konárov

09.12.2016 20:39
  Ak  bývate na dedine a máte veľkú záhradu máte aj problém s odpadom – konármi. Zaberajú veľa miesta. Najjednoduchšie riešenie – rozdrvte ich. Čítajte ďalej a zistíte, ako si taký drvič konárov dá zhotoviť..   Nože na sekanie     Nože na sekanie...

Oprava regulátora ventilátora (ježka) na BMW

29.09.2016 20:58
Niektoré súčiastky v aute sa dajú veľmi ľahko opraviť. Veľmi často sa totiž stáva, že sa pri výrobe poddimenzujú niektoré komponenty. Na regulátore ventilátora vzniká problém preto, že kontakty, ktoré sa napájajú na plošný spoj, sú veľkým prúdom prehrievané. Tým rýchlo zaoxidujú...

Ako obísť imobilizér v aute bez použitia počítača

01.07.2016 12:39
V rôznych debatách som si prečítal, že ukradnúť auto je jednoduché: „Zlodej vojde do auta, zapojí počítač, odstráni imobilizér a auto je jeho.“ Je to naozaj také jednoduché, alebo najväčšou prekážkou pre moderného zlodeja bude starý osvedčený zámok volantu. Potrebuje zlodej ku krádeži...

Ako vymeniť olej v automatickej prevodovke BMW E46

15.06.2016 18:19
Výmena oleja v automatickej prevodovke BMW E46   Všade kolujú všelijaké fámy, že olej v automatickej prevodovke sa dá vymeniť len originál plniacim zariadením. Ak sa nevymení správne, prevodovka sa môže zničiť. Keďže som sám menil olej v automatickej prevodovke, rozhodol som sa...

Fyzikálne zákony platia aj pri kúrení

09.04.2016 22:38
Pred niekoľkými rokmi ma zaujala reklama, o ktorej často premýšľam. „Najlacnejšie kúrenie = elektrické kúrenie. Je to naozaj tak? Oplatí sa ľudom, ktorí majú prípojku na plyn, kúriť elektrinou? Na ohriatie miestnosti potrebujeme určité množstvo energie. Veľa dílerov, ktorí ponúkajú...